Spordiklubi Team Yong alustas tegevust juba 2012.a mai kuus Marko Levtšenko ja Albert Benediku algatusel ja suure võitlusspordi huvi vastu. Esimesed taekwondo treeningud olid välja kuulutatud sama aasta oktoobrist Kunda Spordikeskuses. Tänaseks oleme kasvanud Viru-Nigula valla suurimaks spordiklubiks. Meie treenereid on tunnustatud Eesti Taekwondo liidu, Lääne-Virumaa maakonna ja Viru-Nigula valla poolt tublide saavutuste eest ja panustamaks kohalikku sporditegevusse. Spordiklubis saab tegeleda heal tasemel taekwondo ja fitness rühmatreeningutega. Spordiklubist leiab sportliku tegevuse igas vanuses huviline. Meie spordihuvilised on saavutanud väga palju häid tulemusi võistlustel, kui ka häid tulemusi iseenda füüsilises arengus.
Meie moto on algusaastatest olnud: ''Kuku seitse korda, tõuse kaheksa!'' Lisaks sellele oleme seda meelt, et mida iganes sa ka ei teeks, tuleb teha hinge ja kirega. Meie treeningutel osalemisel saavad harrastajad ja sportlased olla kindlad, et nendega tegelevad treenerid annavad endast parima ja tegelevad hingega Teie treeningute läbiviimisel.

Spordiklubi Team Yong on tervisliku elustiili ja sporti propageeriv spordiklubi. 6. Aastaga oleme treeningute ja aktiivse tegevusega viinud oma pühendunud sportlased tugevalt Eesti tippu. Lisaks heade sportlaste kasvatamisele hindame kõrgelt harrastusspordi vajalikkust ja kättesaadavust. Hindlame kõrgelt sporditegevuse juures kvaliteeti, distsipliini ja kirge mistahes spordi vastu.

Taekwondo WT sõnul on Taekwondo üks kõige süstemaatilisem ja teaduslikum traditsiooniline Korea võitluskunst, mis õpetab rohkemat kui füüsilisi oskusi, vaid tugevndab keha, vaimu ja mõttet läbi treeningute. Tänapäeval on Taekwondo WT ülemaailmne spordiala, mis on rahvusvaheliselt tunnustatud, ning seisab ametlikult olümpiakavas. www.tkd.ee